1

Pomagaj z nami!

Rozliczając z nami PIT
możesz przekazać 1% na cele statutowe
Fundacja Dziecięca Fantazja
KRS 0000168783

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej Organizacji Pożytku Publicznego.

Prezent OPP

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” - Janusz Korczak

Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego, non-profit, której jedynym celem jest  wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych, zmagających się z chorobami  zagrażającymi życiu i niepełnosprawnością poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Podopiecznymi fundacji są maluchy walczące z nowotworami, wadami wrodzonymi, schorzeniami genetycznymi i przewlekłymi. Od 2003 z pomocą firm i instytucji fundacji udało się spełnić ponad 6000 wyjątkowych marzeń. W chwili obecnej na swój magiczny moment oczekuje ponad 1000 dzieci.

Nasi podopieczni to dzieci z całej Polski, w wieku 3-18 lat, które dzielnie zmagając się ze swoją chorobą i walcząc o każdy dzień życia, niejednokrotnie pozbawione są podstawowych radości i przyjemności, jakie daje okres dzieciństwa. Bardzo często opieka nad ciężko chorą pociechą oznacza, że rodzina nie może sobie finansowo pozwolić na zaspokojenie innych potrzeb niż te związane z ratowaniem życia i leczeniem.

Jak wykorzystamy jeden procent

Jak wykorzystamy 1%

Fundacja Dziecięca Fantazja spełnia marzenia ciężko i nieuleczalnie chorych dzieci, ponieważ oni sami nie są w stanie tego zrobić. Ktoś musi im pomóc i jesteśmy to my. Chore i niepełnosprawne dzieci mają marzenia takie jak Wy, często tracą nadzieję na ich realizację… boją się czy doczekają, czy będą mieli za co…

Spełnienie fantazji daje tym dzieciom, całym rodzinom nadzieję i siłę do dalszej walki o następny dzień, o życie, o sprawność. Można przekazać 1% ogólnie na podopiecznych – wtedy spełniamy marzenia najbardziej potrzebujących, najpilniejsze i te, na które dzieci czekają najdłużej. Można też przekazać 1% na spełnienie marzenia konkretnego dziecka z naszej bazy, wówczas w celu szczegółowym należy napisać imię i nazwisko dziecka (do uzyskania albo bezpośrednio od dziecka lub od nas drogą mailową).

Więcej o nas

Więcej o nas

Fundacja Dziecięca Fantazja  jest Organizacją Pożytku Publicznego, non-profit, której jedynym celem jest  wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych, zmagających się z chorobami  zagrażającymi życiu i niepełnosprawnością poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Podopiecznymi fundacji są maluchy walczące z nowotworami, wadami wrodzonymi, schorzeniami genetycznymi i przewlekłymi. Od 2003 z pomocą firm i instytucji fundacji udało się spełnić ponad 6000 wyjątkowych marzeń. W chwili obecnej na swój magiczny moment oczekuje ponad 1000 dzieci.

Nasi podopieczni to dzieci z całej Polski, w wieku 3-18 lat, które dzielnie zmagając się ze swoją chorobą i walcząc o każdy dzień życia, niejednokrotnie pozbawione są podstawowych radości i przyjemności, jakie daje okres dzieciństwa. Bardzo często opieka nad ciężko chorą pociechą oznacza, że rodzina nie może sobie finansowo pozwolić na zaspokojenie innych potrzeb niż te związane z ratowaniem życia i leczeniem.

W Polsce tysiące dzieci zmaga się ze schorzeniami, wobec których medycyna wciąż pozostaje bezradna. Są to jednocześnie tysiące niespełnionych dziecięcych marzeń i fantazji. Każde takie zrealizowane pragnienie ma szansę złagodzić codzienne zmagania z rzeczywistością. Dla chorego malucha tę codzienność stanowią często szpitale, izolacja od rodziny i rówieśników, bolesne zabiegi czy wyczerpująca rehabilitacja. Moc spełnionego marzenia daje dziecku i jego rodzinie nadzieję i siłę do dalszej walki z chorobą, a co najważniejsze przywołuje uśmiech na twarzy!

Fantazja z pomocą ludzi i firm wielkiego serca sprawia, że życzenia tych dzieci stają się rzeczywistością. Marzenia są czasem duże, a czasem całkiem maleńkie; czasem niebanalne, a czasem zupełnie zwyczajne. Wszystkie jednak są dla nas tak samo ważne i dokładamy wszelkich wysiłków, aby wszystkie zrealizować na czas. Bywa, że tego czasu jest bardzo mało… W swoich listach dzieci opisują, jakie są ich największe pragnienia. Często marzą o zabawkach, lalkach, klockach Lego, rowerach, posiadaniu sprzętu muzycznego, komputerów, smartfonów i konsoli do gier. Część naszych podopiecznych chciałyby choć na kilka dni wyjechać nad morze lub w góry, odbyć lot balonem, skoczyć ze spadochronem, spotkać się ze swoim idolem, udać się na wyprawę do zagranicznego parku rozrywki, obejrzeć na żywo mecz ulubionej drużyny sportowej lub posłuchać koncertu ukochanego zespołu. A nawet zostać księżniczką na jeden dzień! A to tylko przykłady, bo dziecięca fantazja jest nieograniczona…

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” - Janusz Korczak

Cały okres działania naszej fundacji to inspirujące pasmo spełnionych marzeń, udokumentowanych na naszej stronie i Facebooku, gdzie można znaleźć opis każdego z urzeczywistnionych pragnień wraz z relacją zdjęciową. Na stronie są również dostępne krótkie profile tych podopiecznych, którzy wciąż czekają na swój magiczny moment.

Oprócz realizacji dziecięcych marzeń działalność Fantazji obejmuje program „Żyć z godnością” oraz Podróże Spełnionych Fantazji.

Fantazja co roku organizuje również wyjątkowe imprezy pod hasłem „Gale dla Młodych Bohaterów”, które gromadzą chore dzieci z ich rodzinami lub opiekunami, nie tylko z domów w całej Polsce, ale także szpitali, hospicjów i ośrodków rehabilitacyjnych dla osób z niepełnosprawnością:

 • Wiosenny Bal Ojców i Córek (inauguracja w 2020 roku) – gala dla 60-75 dziewczynek w wieku 10-19 lat. Młodym damom podczas tego magicznego wieczoru towarzyszyć będą ich tatusiowie. Ten bal to okazja do wspólnego przeżycia niezapomnianych bajkowych chwil oraz czas budowania pięknej i wartościowej relacji ojca z córką. Ponadto podczas imprezy przewidziana jest profesjonalny makijaż, warsztaty florystyczne, sesja zdjęciowa, elegancka kolacja, muzyka, tańce i upominki, a to wszystko w przepięknej hotelowej sali balowej, w niezwykłej oprawie artystycznej.
 • Letni Wieczór Marzeń w ZOO – letnia impreza połączona z piknikiem, organizowana od 16 lat w Warszawskim ZOO dla ponad 300 chorych dzieci (w każdym wieku) z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. „Wieczór Marzeń” obfituje w szereg atrakcji – tego dnia ogród zoologiczny przemienia się w krainę marzeń i fantazji, wyjątkowe miejsce beztroski i zapomnienia, a śmiech dzieci ulatuje wysoko w niebo…
 • Świąteczna Gala: Mikołajki z Fantazją – magiczna impreza świąteczna, największa tego typu w Polsce, organizowana dla ponad 300 chorych dzieci (poniżej 13 roku życia), które są zaproszone do Warszawy, aby uczestniczyć w świątecznej zabawie, obejrzeć magiczny spektakl i spotkać się ze św. Mikołajem w jego zaczarowanej grocie wypełnionej po brzegi prezentami. Z pomocą celebrytów, klaunów, animatorów, magików, muzyków i akrobatów staramy się uszczęśliwić naszych małych gości, aby ich radość roznosiła się daleko poza salę balową hotelu.
 • Świąteczna Kolacja i Koncert z Fantazją – uroczysta kolacja i koncert z okazji Świąt Bożego Narodzenia, organizowane dla 100 chorych dzieci (powyżej 13 roku życia). Wystawny posiłek połączony jest z muzyką na żywo, wspólnym kolędowaniem, występami artystów oraz wręczaniem gwiazdkowych prezentów.

Rodziny spoza Warszawy, które biorą udział w powyższych wydarzeniach, mają zapewniony nocleg ze śniadaniem w warszawskich hotelach.

Fundusze na spełnianie marzeń podopiecznych oraz organizację wszystkich imprez fundacja pozyskuje m.in. poprzez: współpracę z indywidualnymi oraz korporacyjnymi darczyńcami i sponsorami; programy partnerskie i sponsoringowe; odpis 1% podatku dochodowego; organizację aukcji charytatywnych podczas gal komercyjnych; zbiórki tradycyjne oraz internetowe; akcje charytatywne organizowane przez wspierające firmy i organizacje; kiermasze dobroczynne; sprzedaż charytatywnych kartek świątecznych; możliwość „adopcji” marzenia konkretnego podopiecznego.


Dane Organizacji
 • Obszar działalności:Pomoc dzieciom
 • Obszar działania:cała Polska
 • KRS:0000168783
 • Konto:14 1930 1523 2310 0345 8400 0001
 • Adres:ul. gen. Ludwika Kickiego 1, 04-373 Warszawa
 • WWW:f-df.pl
 • E-mail:info@f-df.pl
 • Telefon:22 517 17 70

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych
pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.
Formularze PIT 2019/2020 dla
Fundacja Dziecięca Fantazja

KRS 0000168783

PIT-37 PIT-36 PIT-38 PIT-28
Rozliczenie
na zasadach ogólnych
Rozliczenie 
na zasadach ogólnych
Dochody
kapitałowe

Dochody rozliczane
ryczałtowo

Dochody podstawowe:
z pracy, z prac zleconych
oraz inne podstawowe.
PIT wybierany przez 82%
podatników.

Dochody z działalności
gospodarczej, dochody
małoletnich dzieci,
dochody z zagranicy
oraz inne dochody
rozliczane na zasadach
ogólnych.

 

Dochody z giełdy
papierów wartościowych
udziałów w spółkach
z o.o., Spółek Akcyjnych
i podobne.

Tylko dla tych, którzy zgłosili
chęć rozliczenia ryczałtowego:
dochody z wynajmu
i prowadzenia działalaności
gospodarczej.
PIT-39 PIT-36L PIT-OP

Pobierz załączniki:

PIT/B, PIT/D, PIT/O, PIT/BR, PIT/ZG, PIT/Z, PIT/M, PIT-2K, PIT-28/A, PIT-28/B

Do otwarcia plików potrzebujesz bezpłatnego programu Acrobat Reader lub przeglądarki internetowej z wtyczką do odczytywania plików PDF.

Wszystkie pliki zawierają podstawowy formularz PIT oraz wszystkie załączniki, które mogą być do niego dołączone. Wydrukuj tylko potrzebne załączniki pamiętając o ochronie środowiska.

 

 Zbycie nieruchomości Działalność gospodarcza
rozliczana liniowo
Oświadczenie
w sprawie 1% podatku

Wyłącznie dla osób, które
sprzedają nieruchomość
zakupioną w ciągu
5 ostatnich lat.

Dla osób prowadzących
jednoosobową działalność
gospodarczą, które wybrały
opodatkowanie liniowe 19%
PIT-OP wypełniają osoby,
które otrzymują z ZUS sporządzone przez ten organ na druku PIT-40A roczne rozliczenie podatkowe.
logo pitax

Wybraliśmy dla Państwa
proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce

Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością, – system, który wskaże i podpowie jak można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania.
Formularze pit
łatwy pit
papierowa wersja pit
Rozlicz dowolne przychody –
obsługujemy wszystkie druki PIT
Rozlicz nawet najbardziej zawiłe przychody
Zapisz, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium
drogowskaz
urzędowe poświadczenie odbioru
Bezpieczny PIT
Odpowiedz na tylko proste pytania
bez cytowania ustaw i języka
prawnego
Wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego – dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru
Bądź bezpieczny – podobnie jak systemy bankowe nigdy nie przechowujemy danych na komputerze użytkownika

Fundacja Dziecięca Fantazja

 • “Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” - Janusz Korczak

  Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego, non-profit, której jedynym celem jest  wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych, zmagających się z chorobami  zagrażającymi życiu i niepełnosprawnością poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Podopiecznymi fundacji są maluchy walczące z nowotworami, wadami wrodzonymi, schorzeniami genetycznymi i przewlekłymi. Od 2003 z pomocą firm i instytucji fundacji udało się spełnić ponad 6000 wyjątkowych marzeń. W chwili obecnej na swój magiczny moment oczekuje ponad 1000 dzieci.

  Nasi podopieczni to dzieci z całej Polski, w wieku 3-18 lat, które dzielnie zmagając się ze swoją chorobą i walcząc o każdy dzień życia, niejednokrotnie pozbawione są podstawowych radości i przyjemności, jakie daje okres dzieciństwa. Bardzo często opieka nad ciężko chorą pociechą oznacza, że rodzina nie może sobie finansowo pozwolić na zaspokojenie innych potrzeb niż te związane z ratowaniem życia i leczeniem.

 • Jak wykorzystamy 1%

  Fundacja Dziecięca Fantazja spełnia marzenia ciężko i nieuleczalnie chorych dzieci, ponieważ oni sami nie są w stanie tego zrobić. Ktoś musi im pomóc i jesteśmy to my. Chore i niepełnosprawne dzieci mają marzenia takie jak Wy, często tracą nadzieję na ich realizację… boją się czy doczekają, czy będą mieli za co…

  Spełnienie fantazji daje tym dzieciom, całym rodzinom nadzieję i siłę do dalszej walki o następny dzień, o życie, o sprawność. Można przekazać 1% ogólnie na podopiecznych – wtedy spełniamy marzenia najbardziej potrzebujących, najpilniejsze i te, na które dzieci czekają najdłużej. Można też przekazać 1% na spełnienie marzenia konkretnego dziecka z naszej bazy, wówczas w celu szczegółowym należy napisać imię i nazwisko dziecka (do uzyskania albo bezpośrednio od dziecka lub od nas drogą mailową).

 • Więcej o nas

  Fundacja Dziecięca Fantazja  jest Organizacją Pożytku Publicznego, non-profit, której jedynym celem jest  wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych, zmagających się z chorobami  zagrażającymi życiu i niepełnosprawnością poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Podopiecznymi fundacji są maluchy walczące z nowotworami, wadami wrodzonymi, schorzeniami genetycznymi i przewlekłymi. Od 2003 z pomocą firm i instytucji fundacji udało się spełnić ponad 6000 wyjątkowych marzeń. W chwili obecnej na swój magiczny moment oczekuje ponad 1000 dzieci.

  Nasi podopieczni to dzieci z całej Polski, w wieku 3-18 lat, które dzielnie zmagając się ze swoją chorobą i walcząc o każdy dzień życia, niejednokrotnie pozbawione są podstawowych radości i przyjemności, jakie daje okres dzieciństwa. Bardzo często opieka nad ciężko chorą pociechą oznacza, że rodzina nie może sobie finansowo pozwolić na zaspokojenie innych potrzeb niż te związane z ratowaniem życia i leczeniem.

  W Polsce tysiące dzieci zmaga się ze schorzeniami, wobec których medycyna wciąż pozostaje bezradna. Są to jednocześnie tysiące niespełnionych dziecięcych marzeń i fantazji. Każde takie zrealizowane pragnienie ma szansę złagodzić codzienne zmagania z rzeczywistością. Dla chorego malucha tę codzienność stanowią często szpitale, izolacja od rodziny i rówieśników, bolesne zabiegi czy wyczerpująca rehabilitacja. Moc spełnionego marzenia daje dziecku i jego rodzinie nadzieję i siłę do dalszej walki z chorobą, a co najważniejsze przywołuje uśmiech na twarzy!

  Fantazja z pomocą ludzi i firm wielkiego serca sprawia, że życzenia tych dzieci stają się rzeczywistością. Marzenia są czasem duże, a czasem całkiem maleńkie; czasem niebanalne, a czasem zupełnie zwyczajne. Wszystkie jednak są dla nas tak samo ważne i dokładamy wszelkich wysiłków, aby wszystkie zrealizować na czas. Bywa, że tego czasu jest bardzo mało… W swoich listach dzieci opisują, jakie są ich największe pragnienia. Często marzą o zabawkach, lalkach, klockach Lego, rowerach, posiadaniu sprzętu muzycznego, komputerów, smartfonów i konsoli do gier. Część naszych podopiecznych chciałyby choć na kilka dni wyjechać nad morze lub w góry, odbyć lot balonem, skoczyć ze spadochronem, spotkać się ze swoim idolem, udać się na wyprawę do zagranicznego parku rozrywki, obejrzeć na żywo mecz ulubionej drużyny sportowej lub posłuchać koncertu ukochanego zespołu. A nawet zostać księżniczką na jeden dzień! A to tylko przykłady, bo dziecięca fantazja jest nieograniczona…

  “Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” - Janusz Korczak

  Cały okres działania naszej fundacji to inspirujące pasmo spełnionych marzeń, udokumentowanych na naszej stronie i Facebooku, gdzie można znaleźć opis każdego z urzeczywistnionych pragnień wraz z relacją zdjęciową. Na stronie są również dostępne krótkie profile tych podopiecznych, którzy wciąż czekają na swój magiczny moment.

  Oprócz realizacji dziecięcych marzeń działalność Fantazji obejmuje program „Żyć z godnością” oraz Podróże Spełnionych Fantazji.

  Fantazja co roku organizuje również wyjątkowe imprezy pod hasłem „Gale dla Młodych Bohaterów”, które gromadzą chore dzieci z ich rodzinami lub opiekunami, nie tylko z domów w całej Polsce, ale także szpitali, hospicjów i ośrodków rehabilitacyjnych dla osób z niepełnosprawnością:

  • Wiosenny Bal Ojców i Córek (inauguracja w 2020 roku) – gala dla 60-75 dziewczynek w wieku 10-19 lat. Młodym damom podczas tego magicznego wieczoru towarzyszyć będą ich tatusiowie. Ten bal to okazja do wspólnego przeżycia niezapomnianych bajkowych chwil oraz czas budowania pięknej i wartościowej relacji ojca z córką. Ponadto podczas imprezy przewidziana jest profesjonalny makijaż, warsztaty florystyczne, sesja zdjęciowa, elegancka kolacja, muzyka, tańce i upominki, a to wszystko w przepięknej hotelowej sali balowej, w niezwykłej oprawie artystycznej.
  • Letni Wieczór Marzeń w ZOO – letnia impreza połączona z piknikiem, organizowana od 16 lat w Warszawskim ZOO dla ponad 300 chorych dzieci (w każdym wieku) z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. „Wieczór Marzeń” obfituje w szereg atrakcji – tego dnia ogród zoologiczny przemienia się w krainę marzeń i fantazji, wyjątkowe miejsce beztroski i zapomnienia, a śmiech dzieci ulatuje wysoko w niebo…
  • Świąteczna Gala: Mikołajki z Fantazją – magiczna impreza świąteczna, największa tego typu w Polsce, organizowana dla ponad 300 chorych dzieci (poniżej 13 roku życia), które są zaproszone do Warszawy, aby uczestniczyć w świątecznej zabawie, obejrzeć magiczny spektakl i spotkać się ze św. Mikołajem w jego zaczarowanej grocie wypełnionej po brzegi prezentami. Z pomocą celebrytów, klaunów, animatorów, magików, muzyków i akrobatów staramy się uszczęśliwić naszych małych gości, aby ich radość roznosiła się daleko poza salę balową hotelu.
  • Świąteczna Kolacja i Koncert z Fantazją – uroczysta kolacja i koncert z okazji Świąt Bożego Narodzenia, organizowane dla 100 chorych dzieci (powyżej 13 roku życia). Wystawny posiłek połączony jest z muzyką na żywo, wspólnym kolędowaniem, występami artystów oraz wręczaniem gwiazdkowych prezentów.

  Rodziny spoza Warszawy, które biorą udział w powyższych wydarzeniach, mają zapewniony nocleg ze śniadaniem w warszawskich hotelach.

  Fundusze na spełnianie marzeń podopiecznych oraz organizację wszystkich imprez fundacja pozyskuje m.in. poprzez: współpracę z indywidualnymi oraz korporacyjnymi darczyńcami i sponsorami; programy partnerskie i sponsoringowe; odpis 1% podatku dochodowego; organizację aukcji charytatywnych podczas gal komercyjnych; zbiórki tradycyjne oraz internetowe; akcje charytatywne organizowane przez wspierające firmy i organizacje; kiermasze dobroczynne; sprzedaż charytatywnych kartek świątecznych; możliwość „adopcji” marzenia konkretnego podopiecznego.

 • Obszar działalności:Pomoc dzieciom
 • Obszar działania:cała Polska
 • KRS:0000168783
 • Konto:14 1930 1523 2310 0345 8400 0001
 • Adres:ul. gen. Ludwika Kickiego 1, 04-373 Warszawa
 • WWW:f-df.pl
 • E-mail:info@f-df.pl
 • Telefon:22 517 17 70
 • Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych
  pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

  • Rozliczenie na zasadach ogólnych

   Dochody podstawowe: z pracy, z prac zleconych oraz inne podstawowe. PIT wybierany przez 82% podatników.

  • Rozliczenie na zasadach ogólnych

   Dochody z działalności gospodarczej, dochody małoletnich dzieci, dochody z zagranicy oraz inne dochody rozliczane na zasadach ogólnych.

  • Dochody kapitałowe

   Dochody z giełdy papierów wartościowych udziałów w spółkach z o.o., Spółek Akcyjnych i podobne.

  • Dochody rozliczane ryczałtowo

   Tylko dla tych, którzy zgłosili chęć rozliczenia ryczałtowego: dochody z wynajmu i prowadzenia działalaności gospodarczej.

  • Zbycie nieruchomości

   Wyłącznie dla osób, które sprzedają nieruchomość zakupioną w ciągu 5 ostatnich lat.

  • Działalność gospodarcza rozliczana liniowo

   Dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które wybrały opodatkowanie liniowe 19%

  • Oświadczenie w sprawie 1% podatku

   PIT-OP wypełniają osoby, które otrzymują z ZUS sporządzone przez ten organ na druku PIT-40A roczne rozliczenie podatkowe.

  • Wybraliśmy dla Państwa proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce

   Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością, – system, który wskaże i podpowie jak można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania.

  • Rozlicz dowolne przychody – obsługujemy wszystkie druki PIT

  • Rozlicz nawet najbardziej zawiłe przychody

  • Zapisz, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium

  • Odpowiedz na tylko proste pytania
   bez cytowania ustaw i języka
   prawnego

  • Wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego – dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru

  • Bądź bezpieczny – podobnie jak systemy bankowe nigdy nie przechowujemy danych na komputerze użytkownika

  Pomoc Techniczna

  • 534 30 50 40
  • pn-pt 9:00-16:00

  Krajowa Informacja Skarbowa

  • 22 330 0 330
  • pn-pt 7:00-18:00