1

Pomagaj z nami!

Rozliczając z nami PIT
możesz przekazać 1% na cele statutowe
Fundacja Wiewiórki Julii
KRS 0000241384

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej Organizacji Pożytku Publicznego.

Prezent OPP

Pomóż nam pomagać

Pomagamy poprzez niesienie wszelkiego rodzaju pomocy stomatologicznej i medycznej osobom jej potrzebującym, a w szczególności dzieciom oraz młodzieży z wadami rozwojowymi, osobom starszym i niepełnosprawnym; - niesienie wszelkiego rodzaju pomocy stomatologicznej i medycznej  dzieciom oraz młodzieży z placówek socjalnych, typu dom dziecka oraz  rodzina zastępcza;  regularne bezpłatne konsultacje i przeglądy grup dzieci w wieku  przedszkolnym na terenie województwa mazowieckiego; wspieranie i organizowanie działań związanych z opieką  stomatologiczną i medyczną nad dziećmi oraz młodzieżą z wadami  rozwojowymi, osobami starszymi i niepełnosprawnymi; pomoc i programy na rzecz dzieci i młodzieży, mające na celu  propagowanie zasad higieny i zdrowego stylu życia wśród dzieci i  młodzieży.

Jak wykorzystamy jeden procent

Jak wykorzystamy 1%

Zebrane środki z projektu 1% wykorzystamy na niesienie wszelkiego rodzaju pomocy stomatologicznej i medycznej osobom jej potrzebującym, a w szczególności dzieciom oraz młodzieży z wadami rozwojowymi, osobom starszym i niepełnosprawnym; - niesienie wszelkiego rodzaju pomocy stomatologicznej i medycznej  dzieciom oraz młodzieży z placówek socjalnych, typu dom dziecka oraz  rodzina zastępcza;  regularne bezpłatne konsultacje i przeglądy grup dzieci w wieku  przedszkolnym na terenie województwa mazowieckiego;   wspieranie i organizowanie działań związanych z opieką  stomatologiczną i medyczną nad dziećmi oraz młodzieżą z wadami  rozwojowymi, osobami starszymi i niepełnosprawnymi;   pomoc i programy na rzecz dzieci i młodzieży, mające na celu  propagowanie zasad higieny i zdrowego stylu życia wśród dzieci i  młodzieży.

Więcej o nas

Więcej o nas

Fundacja Wiewiórki Julii to jedna z najprężniej rozwijających się Fundacji w Polsce.

Została założona w 2012 roku przez dr Dżulittę Kiworkową oraz Emmę Kiworkową. Inicjatywa ta wyniknęła z potrzeby serca i osobistego zaangażowania założycielek w stan jamy ustnej naszych najmłodszych pacjentów.

Ostatnie lata były dla Fundacji czasem pełnym ciężkiej pracy i wielu osiągnięć. W ramach projektu „Podróże Julii” odwiedziliśmy ponad 530 szkół i przedszkoli, przebadaliśmy ponad 32 000 dzieci, przeszkoliliśmy 25 000. Uczestniczyliśmy w licznych wydarzeniach plenerowych oraz akcjach mających na celu promocję zdrowia, prawidłowych nawyków żywieniowych i higienicznych nastawionych przede wszystkim na dzieci oraz osoby starsze. Jako pierwsi od 28 lat przeprowadziliśmy badania stomatologiczne na tak szeroką skalę.

Nasi podopieczni objęci są kompleksową opieką stomatologiczną. Dzięki zaangażowaniu i bezinteresownej pomocy wolontariuszy Fundacji wyleczyliśmy już ponad 700 dzieci.

Wspólnie z TEB Edukacja – szkołą, w której kształcą się higieniści i asystenci stomatologiczni otworzyliśmy 5 oddziałów Fundacji - w Poznaniu, Krakowie, Białymstoku, Rzeszowie i w Lublinie . Wolontariusze mają za zadanie szkolić i edukować dzieci z oddziałów przedszkolnych. Do tej pory w szkoleniach wzięło udział ponad 25 000 dzieci.

Nasza działalność sięga poza granice Polski. Dzięki Fundacji ponad 100 wychowanków domu dziecka w Erewaniu w Armenii ma zapewnioną profesjonalną, kompleksową opiekę stomatologiczną oraz w pełni wyposażony gabinet stomatologiczny.

Naszym marzeniem jest zakup i wyposażenie Dentobusu - mobilnej jednostki stomatologicznej. Chcemy nim ruszyć w Polskę – tam, gdzie nie ma gabinetów stomatologicznych, tam gdzie rodzice nie mają środków na wizyty, do dzieci, które tej pomocy potrzebują najbardziej. Światowa Organizacja Zdrowia nakłada na nasz kraj obowiązek zmniejszenia wskaźnika próchnicy u dzieci do 2020 roku do poziomu 80%. Fundacja Wiewiórki Julii – jest w stanie pomóc i przybliżyć realizację tego celu, celu, który na dzień dzisiejszy jest nieosiągalny.

W sierpniu 2013 roku Fundacja Wiewiórki Julii rozpoczęła współpracę z Fundacją „A Kogo?” i Kliniką Budzik. W bezpłatnych badaniach stomatologicznych przeprowadzonych przez naszych stomatologów wzięło już udział ponad 70 pacjentów kliniki.

Dzięki naszemu zaangażowaniu w Klinice BUDZIK powstał w pełni wyposażony gabinet stomatologiczny. Pomieszczenia są dostosowane do potrzeb pacjentów kliniki, a dostępność profesjonalnego sprzętu pozwala zapewnić pacjentom kompleksową opiekę dentystyczną na najwyższym poziomie. Wolontariusze Fundacji Wiewiórki Julii odwiedzają małych pacjentów „Budzika” raz w miesiącu.

Dla nas to przede wszystkim potrzeba serca, powinność i ogromna chęć niesienia pomocy. Wiadomo, że chciałybyśmy pomóc wszystkim ale te dzieci, są bezbronne. Nie mają rodziców, a do tego są pokrzywdzone przez los swoją niepełnosprawnością.” – mówią założycielki Fundacji Wiewiórki Julii, dr Dżulietta Kiworkowa i dr n.med. Emma Kiworkowa, które od dawna wspierają dzieci w rodzimej Armenii.

Dzieci i nauczyciele nie ukrywają, że gdyby nie ta pomoc, pewnie nigdy nie doczekaliby się gabinetu dentystycznego. Jedna z nauczycielek, Keran Kashkashian tłumaczy: Problemy z którymi stykamy się na co dzień są tak duże, że często brakuje nam środków by zapewnić dzieciom podstawową opiekę zdrowotną  nie mówiąc już o dentyście. Tym bardziej taka pomoc cieszy wszystkich! Na pewno dzieci wiele zyskają dzięki takiemu darowi a zdrowe uśmiechy zagoszczą na ich twarzach. Bardzo dziękujemy za wsparcie płynące z Polski, cieszymy się, że pamiętacie o nas i wspieracie w ten wyjątkowy sposób.”  

 


Dane Organizacji
 • Obszar działalności:Pomoc dzieciom
 • Obszar działania:cała Polska
 • KRS:0000241384
 • Konto:58 1020 1156 0000 7502 0114 9053
 • Adres:ul. Elektoralna 28; 00-892 Warszawa
 • WWW:www.wiewiorkajulia.pl
 • E-mail:fundacja@wiewiorkajulia.pl
 • Telefon:698767148Formularze PIT 2019/2020 dla
Fundacja Wiewiórki Julii

KRS 0000241384

PIT-37 PIT-36 PIT-38 PIT-28
Rozliczenie
na zasadach ogólnych
Rozliczenie 
na zasadach ogólnych
Dochody
kapitałowe

Dochody rozliczane
ryczałtowo

Dochody podstawowe:
z pracy, z prac zleconych
oraz inne podstawowe.
PIT wybierany przez 82%
podatników.

Dochody z działalności
gospodarczej, dochody
małoletnich dzieci,
dochody z zagranicy
oraz inne dochody
rozliczane na zasadach
ogólnych.

 

Dochody z giełdy
papierów wartościowych
udziałów w spółkach
z o.o., Spółek Akcyjnych
i podobne.

Tylko dla tych, którzy zgłosili
chęć rozliczenia ryczałtowego:
dochody z wynajmu
i prowadzenia działalaności
gospodarczej.
PIT-39 PIT-36L PIT-OP

Pobierz załączniki:

PIT/B, PIT/D, PIT/O, PIT/BR, PIT/ZG, PIT/Z, PIT/M, PIT-2K, PIT-28/A, PIT-28/B

Do otwarcia plików potrzebujesz bezpłatnego programu Acrobat Reader lub przeglądarki internetowej z wtyczką do odczytywania plików PDF.

Wszystkie pliki zawierają podstawowy formularz PIT oraz wszystkie załączniki, które mogą być do niego dołączone. Wydrukuj tylko potrzebne załączniki pamiętając o ochronie środowiska.

 

 Zbycie nieruchomości Działalność gospodarcza
rozliczana liniowo
Oświadczenie
w sprawie 1% podatku

Wyłącznie dla osób, które
sprzedają nieruchomość
zakupioną w ciągu
5 ostatnich lat.

Dla osób prowadzących
jednoosobową działalność
gospodarczą, które wybrały
opodatkowanie liniowe 19%
PIT-OP wypełniają osoby,
które otrzymują z ZUS sporządzone przez ten organ na druku PIT-40A roczne rozliczenie podatkowe.
logo pitax

Wybraliśmy dla Państwa
proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce

Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością, – system, który wskaże i podpowie jak można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania.
Formularze pit
łatwy pit
papierowa wersja pit
Rozlicz dowolne przychody –
obsługujemy wszystkie druki PIT
Rozlicz nawet najbardziej zawiłe przychody
Zapisz, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium
drogowskaz
urzędowe poświadczenie odbioru
Bezpieczny PIT
Odpowiedz na tylko proste pytania
bez cytowania ustaw i języka
prawnego
Wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego – dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru
Bądź bezpieczny – podobnie jak systemy bankowe nigdy nie przechowujemy danych na komputerze użytkownika

Fundacja Wiewiórki Julii

 • Pomóż nam pomagać

  Pomagamy poprzez niesienie wszelkiego rodzaju pomocy stomatologicznej i medycznej osobom jej potrzebującym, a w szczególności dzieciom oraz młodzieży z wadami rozwojowymi, osobom starszym i niepełnosprawnym; - niesienie wszelkiego rodzaju pomocy stomatologicznej i medycznej  dzieciom oraz młodzieży z placówek socjalnych, typu dom dziecka oraz  rodzina zastępcza;  regularne bezpłatne konsultacje i przeglądy grup dzieci w wieku  przedszkolnym na terenie województwa mazowieckiego; wspieranie i organizowanie działań związanych z opieką  stomatologiczną i medyczną nad dziećmi oraz młodzieżą z wadami  rozwojowymi, osobami starszymi i niepełnosprawnymi; pomoc i programy na rzecz dzieci i młodzieży, mające na celu  propagowanie zasad higieny i zdrowego stylu życia wśród dzieci i  młodzieży.

 • Jak wykorzystamy 1%

  Zebrane środki z projektu 1% wykorzystamy na niesienie wszelkiego rodzaju pomocy stomatologicznej i medycznej osobom jej potrzebującym, a w szczególności dzieciom oraz młodzieży z wadami rozwojowymi, osobom starszym i niepełnosprawnym; - niesienie wszelkiego rodzaju pomocy stomatologicznej i medycznej  dzieciom oraz młodzieży z placówek socjalnych, typu dom dziecka oraz  rodzina zastępcza;  regularne bezpłatne konsultacje i przeglądy grup dzieci w wieku  przedszkolnym na terenie województwa mazowieckiego;   wspieranie i organizowanie działań związanych z opieką  stomatologiczną i medyczną nad dziećmi oraz młodzieżą z wadami  rozwojowymi, osobami starszymi i niepełnosprawnymi;   pomoc i programy na rzecz dzieci i młodzieży, mające na celu  propagowanie zasad higieny i zdrowego stylu życia wśród dzieci i  młodzieży.

 • Więcej o nas

  Fundacja Wiewiórki Julii to jedna z najprężniej rozwijających się Fundacji w Polsce.

  Została założona w 2012 roku przez dr Dżulittę Kiworkową oraz Emmę Kiworkową. Inicjatywa ta wyniknęła z potrzeby serca i osobistego zaangażowania założycielek w stan jamy ustnej naszych najmłodszych pacjentów.

  Ostatnie lata były dla Fundacji czasem pełnym ciężkiej pracy i wielu osiągnięć. W ramach projektu „Podróże Julii” odwiedziliśmy ponad 530 szkół i przedszkoli, przebadaliśmy ponad 32 000 dzieci, przeszkoliliśmy 25 000. Uczestniczyliśmy w licznych wydarzeniach plenerowych oraz akcjach mających na celu promocję zdrowia, prawidłowych nawyków żywieniowych i higienicznych nastawionych przede wszystkim na dzieci oraz osoby starsze. Jako pierwsi od 28 lat przeprowadziliśmy badania stomatologiczne na tak szeroką skalę.

  Nasi podopieczni objęci są kompleksową opieką stomatologiczną. Dzięki zaangażowaniu i bezinteresownej pomocy wolontariuszy Fundacji wyleczyliśmy już ponad 700 dzieci.

  Wspólnie z TEB Edukacja – szkołą, w której kształcą się higieniści i asystenci stomatologiczni otworzyliśmy 5 oddziałów Fundacji - w Poznaniu, Krakowie, Białymstoku, Rzeszowie i w Lublinie . Wolontariusze mają za zadanie szkolić i edukować dzieci z oddziałów przedszkolnych. Do tej pory w szkoleniach wzięło udział ponad 25 000 dzieci.

  Nasza działalność sięga poza granice Polski. Dzięki Fundacji ponad 100 wychowanków domu dziecka w Erewaniu w Armenii ma zapewnioną profesjonalną, kompleksową opiekę stomatologiczną oraz w pełni wyposażony gabinet stomatologiczny.

  Naszym marzeniem jest zakup i wyposażenie Dentobusu - mobilnej jednostki stomatologicznej. Chcemy nim ruszyć w Polskę – tam, gdzie nie ma gabinetów stomatologicznych, tam gdzie rodzice nie mają środków na wizyty, do dzieci, które tej pomocy potrzebują najbardziej. Światowa Organizacja Zdrowia nakłada na nasz kraj obowiązek zmniejszenia wskaźnika próchnicy u dzieci do 2020 roku do poziomu 80%. Fundacja Wiewiórki Julii – jest w stanie pomóc i przybliżyć realizację tego celu, celu, który na dzień dzisiejszy jest nieosiągalny.

  W sierpniu 2013 roku Fundacja Wiewiórki Julii rozpoczęła współpracę z Fundacją „A Kogo?” i Kliniką Budzik. W bezpłatnych badaniach stomatologicznych przeprowadzonych przez naszych stomatologów wzięło już udział ponad 70 pacjentów kliniki.

  Dzięki naszemu zaangażowaniu w Klinice BUDZIK powstał w pełni wyposażony gabinet stomatologiczny. Pomieszczenia są dostosowane do potrzeb pacjentów kliniki, a dostępność profesjonalnego sprzętu pozwala zapewnić pacjentom kompleksową opiekę dentystyczną na najwyższym poziomie. Wolontariusze Fundacji Wiewiórki Julii odwiedzają małych pacjentów „Budzika” raz w miesiącu.

  Dla nas to przede wszystkim potrzeba serca, powinność i ogromna chęć niesienia pomocy. Wiadomo, że chciałybyśmy pomóc wszystkim ale te dzieci, są bezbronne. Nie mają rodziców, a do tego są pokrzywdzone przez los swoją niepełnosprawnością.” – mówią założycielki Fundacji Wiewiórki Julii, dr Dżulietta Kiworkowa i dr n.med. Emma Kiworkowa, które od dawna wspierają dzieci w rodzimej Armenii.

  Dzieci i nauczyciele nie ukrywają, że gdyby nie ta pomoc, pewnie nigdy nie doczekaliby się gabinetu dentystycznego. Jedna z nauczycielek, Keran Kashkashian tłumaczy: Problemy z którymi stykamy się na co dzień są tak duże, że często brakuje nam środków by zapewnić dzieciom podstawową opiekę zdrowotną  nie mówiąc już o dentyście. Tym bardziej taka pomoc cieszy wszystkich! Na pewno dzieci wiele zyskają dzięki takiemu darowi a zdrowe uśmiechy zagoszczą na ich twarzach. Bardzo dziękujemy za wsparcie płynące z Polski, cieszymy się, że pamiętacie o nas i wspieracie w ten wyjątkowy sposób.”  

   

 • Obszar działalności:Pomoc dzieciom
 • Obszar działania:cała Polska
 • KRS:0000241384
 • Konto:58 1020 1156 0000 7502 0114 9053
 • Adres:ul. Elektoralna 28; 00-892 Warszawa
 • WWW:www.wiewiorkajulia.pl
 • E-mail:fundacja@wiewiorkajulia.pl
 • Telefon:698767148
  • Rozliczenie na zasadach ogólnych

   Dochody podstawowe: z pracy, z prac zleconych oraz inne podstawowe. PIT wybierany przez 82% podatników.

  • Rozliczenie na zasadach ogólnych

   Dochody z działalności gospodarczej, dochody małoletnich dzieci, dochody z zagranicy oraz inne dochody rozliczane na zasadach ogólnych.

  • Dochody kapitałowe

   Dochody z giełdy papierów wartościowych udziałów w spółkach z o.o., Spółek Akcyjnych i podobne.

  • Dochody rozliczane ryczałtowo

   Tylko dla tych, którzy zgłosili chęć rozliczenia ryczałtowego: dochody z wynajmu i prowadzenia działalaności gospodarczej.

  • Zbycie nieruchomości

   Wyłącznie dla osób, które sprzedają nieruchomość zakupioną w ciągu 5 ostatnich lat.

  • Działalność gospodarcza rozliczana liniowo

   Dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które wybrały opodatkowanie liniowe 19%

  • Oświadczenie w sprawie 1% podatku

   PIT-OP wypełniają osoby, które otrzymują z ZUS sporządzone przez ten organ na druku PIT-40A roczne rozliczenie podatkowe.

  • Wybraliśmy dla Państwa proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce

   Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością, – system, który wskaże i podpowie jak można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania.

  • Rozlicz dowolne przychody – obsługujemy wszystkie druki PIT

  • Rozlicz nawet najbardziej zawiłe przychody

  • Zapisz, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium

  • Odpowiedz na tylko proste pytania
   bez cytowania ustaw i języka
   prawnego

  • Wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego – dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru

  • Bądź bezpieczny – podobnie jak systemy bankowe nigdy nie przechowujemy danych na komputerze użytkownika

  Pomoc Techniczna

  • 534 30 50 40
  • pn-pt 9:00-16:00

  Krajowa Informacja Skarbowa

  • 22 330 0 330
  • pn-pt 7:00-18:00