• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Fundacja Wygrajmy Siebie
    KRS 0000420987

Jesteśmy Fundacją, która aktywizując dzieci i młodzież do działania, pomaga najbardziej potrzebującym. Ucząc odpowiedzialności, kreatywności i wykorzystywania własnego potencjału, tworzymy przestrzeń, w której można wygrywać siebie i pomagać w tym innym.

Czynimy to dzięki naszym dwóm specjalnym Funduszom: Funduszowi Wspierania Osób Potrzebujących, z pomocą którego finansujemy konkretną pomoc dla tych, którzy potrzebują prawdziwego wsparcia, na przykład leczenia czy rehabilitacji; a także dzięki Funduszowi Wsparcia Dzieci i Młodzieży, dzięki któremu dajemy wsparcie talentom, finansujemy najlepsze pomysły, inicjatywy i projekty, a oprócz tego promujemy kulturę i sport, wręczamy stypendia i organizujemy najlepsze wycieczki.


Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.