• Pomagaj z nami!

  Rozliczając z nami PIT
  możesz przekazać 1% na cele statutowe
  Fundacja Wygrajmy Siebie
  KRS 0000420987

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej Organizacji Pożytku Publicznego.

Ty dajesz nam 1% podatku, my pomagamy WYGRYWAĆ SIEBIE!

Prowadzimy dwa specjalne Fundusze, pomagając najbardziej potrzebującym, wspierając młode talenty, organizując wydarzenia kulturalne i kreujące społeczne więzi. Pomagamy WYGRYWAĆ SIEBIE!

Jak wykorzystamy 1%

Przekażemy je na działania związane z prowadzeniem działalności pożytku publicznego, wspierając Podopiecznych i Beneficjentów naszych Funduszy oraz naszych społecznych Partnerów.

Więcej o nas

Jesteśmy Fundacją, która aktywizując dzieci i młodzież do działania, pomaga najbardziej potrzebującym. Ucząc odpowiedzialności, kreatywności i wykorzystywania własnego potencjału, tworzymy przestrzeń, w której można wygrywać siebie i pomagać w tym innym.

Czynimy to dzięki naszym dwóm specjalnym Funduszom: Funduszowi Wspierania Osób Potrzebujących, z pomocą którego finansujemy konkretną pomoc dla tych, którzy potrzebują prawdziwego wsparcia, na przykład leczenia czy rehabilitacji; a także dzięki Funduszowi Wsparcia Dzieci i Młodzieży, dzięki któremu dajemy wsparcie talentom, finansujemy najlepsze pomysły, inicjatywy i projekty, a oprócz tego promujemy kulturę i sport, wręczamy stypendia i organizujemy najlepsze wycieczki.


  • Obszar działalności:Działalność charytatywna
  • Obszar działania:województwo małopolskie
  • KRS:0000420987
  • Adres:ul. Heleny 10/148, 30-838 Kraków
  • WWW:wygrajmysiebie.pl
  • E-mail:wygrajmysiebie@gmail.com
  • Telefon:539 965 739 • Wybraliśmy dla Państwa proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce

  Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością, – system, który wskaże i podpowie jak można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania.
  Rozlicz dowolne przychody -
  obsługujemy wszystkie druki PIT
  Rozlicz nawet najbardziej zawiłe przychody
  Zapisz, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium
  Odpowiedz na tylko proste pytania
  bez cytowania ustaw i języka
  prawnego
  Wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego - dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru
  Bądź bezpieczny - podobnie jak systemy bankowe nigdy nie przechowujemy danych na komputerze użytkownika