1

Pomagaj z nami!

Rozliczając z nami PIT
możesz przekazać 1% na cele statutowe
Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska "Formuła Dobra"
KRS 0000582875

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej Organizacji Pożytku Publicznego.

Prezent OPP

ZOSTAŃ BOHATEREM WYPRAWY PO 1% DOBRA

Jesteśmy Hospicjum domowym zapewniającym opiekę holistyczną nieuleczalnie – terminalnie chorym dzieciom oraz dzieciom jeszcze nienarodzonym. Nasz zespół to ponad 30 osób, m. in. personel medyczny, psychologowie, osoby duchowne, które mają wieloletnie doświadczenie w opiece nad pacjentami hospicjum, jak również ich rodzicami i zdrowym rodzeństwem. Działalność leczniczą prowadzimy od kwietnia 2016 roku. W chwili obecnej opiekujemy się ponad 100 małymi pacjentami z terenu województwa dolnośląskiego i jesteśmy największą jednostką tego typu w województwie. Ze względu na rozmiary województwa zorganizowaliśmy sieć filii – działających dla regionów Jeleniej Góry, Wałbrzycha, Zgorzelca i Kłodzka – zapewniających bezpieczeństwo, krótki czas dojazdu do dzieci zamieszkałych w dużej odległości od Wrocławia. Od 2018 Stowarzyszenie Medyczne Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra” posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP).

Jak wykorzystamy jeden procent

Jak wykorzystamy 1%

Każda złotówka pozyskana z 1% podatku to pomoc dla konkretnego dziecka i jego bliskich – sprzęt medyczny, materiały medyczne, leki, rehabilitacja. 

Więcej o nas

Więcej o nas

Jesteśmy Hospicjum domowym zapewniającym opiekę holistyczną nieuleczalnie – terminalnie chorym dzieciom oraz dzieciom jeszcze nienarodzonym. Nasz zespół to ponad 30 osób, m. in. personel medyczny, psychologowie, osoby duchowne, które mają wieloletnie doświadczenie w opiece nad pacjentami hospicjum, jak również ich rodzicami i zdrowym rodzeństwem. Działalność leczniczą prowadzimy od kwietnia 2016 roku. W chwili obecnej opiekujemy się ponad 100 małymi pacjentami z terenu województwa dolnośląskiego i jesteśmy największą jednostką tego typu w województwie. Ze względu na rozmiary województwa zorganizowaliśmy sieć filii – działających dla regionów Jeleniej Góry, Wałbrzycha, Zgorzelca i Kłodzka – zapewniających bezpieczeństwo, krótki czas dojazdu do dzieci zamieszkałych w dużej odległości od Wrocławia. Od 2018 Stowarzyszenie Medyczne Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra” posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)

 • Hospicjum Perinatalne od 2018 roku

Hospicjum Perinatalne nie jest miejscem, to tok myślenia wielu specjalistów mających na uwadze dobro rodziców i dziecka na każdym etapie ciąży, porodu i czasu po urodzeniu – niezależnie od tego jak bardzo chory jest maleńki człowiek, na którego czekamy. Nikt nie planuje chorego dziecka. Każde stwierdzenie nieprawidłowości, czy choćby ich podejrzenie w czasie ciąży budzi lęk i niepewność. Zespół hospicjum perinatalnego pozostaje do dyspozycji rodziców potrzebujących wsparcia i pomocy niezależnie od tygodnia ciąży, tego jak poważne jest postawione rozpoznanie, bądź jak trudne są podejrzenia, o których mówi lekarz prowadzący. Szanujemy każdą decyzję rodziców i gdy taka jest ich wola – stoimy u ich boku.

 • Jak działa Hospicjum Perinatalne?

Hospicjum tworzy grono specjalistów z zakresu medycyny, psychologii i teologii. Każdy z nich, w swojej specjalności stara się poznać potrzeby nie tylko matki i dziecka, ale całej rodziny oczekującej nowego członka. Dopełniamy badań, w miarę możliwości doprecyzowujemy diagnozę, wybieramy miejsce porodu, przygotowujemy rodziców i zespół bloku porodowego, pomagamy złożyć świat i układamy emocje, kontaktujemy ze specjalistami. Wszystko po to, by dysponując wszystkimi możliwymi informacjami o dziecku, na które czekamy, zbudować najbardziej optymalny plan opieki wychodzący naprzeciw wszystkim potrzebom zarówno noworodka jak i jego najbliższych.

 • Pierwszy Ambasador Formuły Dobra

5 grudnia 2018 roku, Mariusz Węgłowski, 42 letni aktor i piosenkarz, znany szerokiej publiczności z roli Mikołaja Białacha w serialu „Policjantki i Policjanci”, decyzją Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia Medycznego Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska Formuła Dobra otrzymał nominację na Pierwszego Ambasadora Wolontariatu Formuły Dobra. Mariusz Węgłowski zdecydował się udostępnić swój wizerunek, wiedzę, doświadczenie, zaangażowanie, urok osobisty, umiejętność zjednywania i przekonywania ludzi, by sygnować idee hospicjum domowego dla dzieci. Pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej – nieuleczalnie chorym dzieciom.

 • Raz do roku Festiwal Dobra!

W czerwcu 2018 roku, w sercu Karkonoszy, w Karpaczu, odbyło się we współpracy z Urzędem Miasta Karpacza oraz firmą Winterpol, właścicielem stoku Biały Jar, jedyne w Polsce wydarzenie, Festiwal Dobra, flagowa impreza naszej organizacji, Stowarzyszenia Medycznego Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”. Zadaniem Festiwalu jest popularyzacja idei hospicjum domowego dla dzieci, poprzez promocję wszelkich przejawów dobra (dobrej muzyki, dobrego słowa, dobrych produktów, dobrych ludzi czy dobrych uczynków). Festiwal Dobra AD 2019, podobnie jak poprzedni, rozpocznie wakacyjny sezon.

 • Kampania 1%

W roku ubiegłym, podobnie jak w tym roku przebiegała pod hasłem: ZOSTAŃ BOHATEREM WYPRAWY PO 1% DOBRA. Myśl przewodnia kampanii 1% 2018r: Mieszkasz na Dolnym Śląsku? Może jesteś studentem, burmistrzem, piekarzem…Może mamą opiekującą się rodziną... Kimkolwiek jesteś, wyrusz z nami w niezwykłą podróż. Wyprawę Po 1% Dobra. Czy wiesz, że kiedy ofiarowujesz tylko 1% swojego podatku budujesz konkretne dobro dla kogoś, kto tego naprawdę potrzebuje? Każda złotówka pozyskana z 1% to wydatna pomoc dla rodzin naszych podopiecznych. Potrzebne jest dosłownie wszystko: leki, środki higieny, zabawki, pomoc w zakupie opału, sprzęt medyczny, dodatkowa rehabilitacja. Wielu rodziców nie jest w stanie pracować, opiekując się swoimi nieuleczalnie chorymi dziećmi 24 godziny na dobę. Zgodnie z tą myślą w roku ubiegłym wybraliśmy się Konwojem Dobra na Dolny Śląsk. Zaparkowaliśmy naszym Mobilnym Punktem Poboru Dobra w Zgorzelcu, Kłodzku, Bolesławcu, Głogowie, Oławie i oczywiście dwukrotnie we Wrocławiu (Politechnika Wrocławska i Papieski Wydział Teologiczny). W 2018 roku uzbieraliśmy prawie 170 tysięcy złotych. Każda złotówka pomaga nam codziennie pomagać naszym małym podopiecznym i ich rodzinom. Za każdą złotówkę serdecznie dziękujemy. Myśl przewodnia kampanii 1% podatku 2019 to nadal temat podróży i naszej bohaterki, ale w nowej odsłonie. Tym razem nasza Bohaterka, jako że jest już o cały rok starsza, wybrała się w specjalną podróż na czarodziejskiej chmurze. Jak na latającym dywanie, przemierza trasy Dolnego Śląska: kolejowe, drogowe, tramwajowe, lotnicze. Odwiedza miejsca i ludzi. Zagląda do domów, firm, szkół i urzędów. Uśmiecha się do ludzi i bardzo cieszy się tą podróżą. Dziewczynka, która symbolizuje naszą podopieczną, która sama nie mogąc podróżować, korzysta z zaczarowanej chmury podróżnej, wybrała się w tą niezwykłą podróż po Dolnym Śląsku, by nie tylko odkrywać jego piękno, ale i ludzi, wyjątkowych, dobrych gotowych zostać Bohaterem Wyprawy Po 1% Dobra. Numer KRS: 0000582875.

Naszą Kampanię można śledzić na Facebooku/Instagramie i stronach www.formuladobra.pl i www.jedenprocentdobra.pl


Dane Organizacji
 • Obszar działalności:Pomoc dzieciom
 • Obszar działania:cała Polska
 • KRS:0000582875
 • Konto:64 2030 0045 1110 0000 0417 6840
 • Adres:ul. Odona Bujwida 47, 50-368 Wrocław
 • WWW:jedenprocentdobra.pl
 • E-mail:biuro@formuladobra.pl
 • Telefon:694589004

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych
pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.
Formularze PIT 2019/2020 dla
Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska "Formuła Dobra"

KRS 0000582875

PIT-37 PIT-36 PIT-38 PIT-28
Rozliczenie
na zasadach ogólnych
Rozliczenie 
na zasadach ogólnych
Dochody
kapitałowe

Dochody rozliczane
ryczałtowo

Dochody podstawowe:
z pracy, z prac zleconych
oraz inne podstawowe.
PIT wybierany przez 82%
podatników.

Dochody z działalności
gospodarczej, dochody
małoletnich dzieci,
dochody z zagranicy
oraz inne dochody
rozliczane na zasadach
ogólnych.

 

Dochody z giełdy
papierów wartościowych
udziałów w spółkach
z o.o., Spółek Akcyjnych
i podobne.

Tylko dla tych, którzy zgłosili
chęć rozliczenia ryczałtowego:
dochody z wynajmu
i prowadzenia działalaności
gospodarczej.
PIT-39 PIT-36L PIT-OP

Pobierz załączniki:

PIT/B, PIT/D, PIT/O, PIT/BR, PIT/ZG, PIT/Z, PIT/M, PIT-2K, PIT-28/A, PIT-28/B

Do otwarcia plików potrzebujesz bezpłatnego programu Acrobat Reader lub przeglądarki internetowej z wtyczką do odczytywania plików PDF.

Wszystkie pliki zawierają podstawowy formularz PIT oraz wszystkie załączniki, które mogą być do niego dołączone. Wydrukuj tylko potrzebne załączniki pamiętając o ochronie środowiska.

 

 Zbycie nieruchomości Działalność gospodarcza
rozliczana liniowo
Oświadczenie
w sprawie 1% podatku

Wyłącznie dla osób, które
sprzedają nieruchomość
zakupioną w ciągu
5 ostatnich lat.

Dla osób prowadzących
jednoosobową działalność
gospodarczą, które wybrały
opodatkowanie liniowe 19%
PIT-OP wypełniają osoby,
które otrzymują z ZUS sporządzone przez ten organ na druku PIT-40A roczne rozliczenie podatkowe.
logo pitax

Wybraliśmy dla Państwa
proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce

Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością, – system, który wskaże i podpowie jak można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania.
Formularze pit
łatwy pit
papierowa wersja pit
Rozlicz dowolne przychody –
obsługujemy wszystkie druki PIT
Rozlicz nawet najbardziej zawiłe przychody
Zapisz, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium
drogowskaz
urzędowe poświadczenie odbioru
Bezpieczny PIT
Odpowiedz na tylko proste pytania
bez cytowania ustaw i języka
prawnego
Wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego – dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru
Bądź bezpieczny – podobnie jak systemy bankowe nigdy nie przechowujemy danych na komputerze użytkownika

Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska "Formuła Dobra"

 • ZOSTAŃ BOHATEREM WYPRAWY PO 1% DOBRA

  Jesteśmy Hospicjum domowym zapewniającym opiekę holistyczną nieuleczalnie – terminalnie chorym dzieciom oraz dzieciom jeszcze nienarodzonym. Nasz zespół to ponad 30 osób, m. in. personel medyczny, psychologowie, osoby duchowne, które mają wieloletnie doświadczenie w opiece nad pacjentami hospicjum, jak również ich rodzicami i zdrowym rodzeństwem. Działalność leczniczą prowadzimy od kwietnia 2016 roku. W chwili obecnej opiekujemy się ponad 100 małymi pacjentami z terenu województwa dolnośląskiego i jesteśmy największą jednostką tego typu w województwie. Ze względu na rozmiary województwa zorganizowaliśmy sieć filii – działających dla regionów Jeleniej Góry, Wałbrzycha, Zgorzelca i Kłodzka – zapewniających bezpieczeństwo, krótki czas dojazdu do dzieci zamieszkałych w dużej odległości od Wrocławia. Od 2018 Stowarzyszenie Medyczne Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra” posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP).

 • Jak wykorzystamy 1%

  Każda złotówka pozyskana z 1% podatku to pomoc dla konkretnego dziecka i jego bliskich – sprzęt medyczny, materiały medyczne, leki, rehabilitacja. 

 • Więcej o nas

  Jesteśmy Hospicjum domowym zapewniającym opiekę holistyczną nieuleczalnie – terminalnie chorym dzieciom oraz dzieciom jeszcze nienarodzonym. Nasz zespół to ponad 30 osób, m. in. personel medyczny, psychologowie, osoby duchowne, które mają wieloletnie doświadczenie w opiece nad pacjentami hospicjum, jak również ich rodzicami i zdrowym rodzeństwem. Działalność leczniczą prowadzimy od kwietnia 2016 roku. W chwili obecnej opiekujemy się ponad 100 małymi pacjentami z terenu województwa dolnośląskiego i jesteśmy największą jednostką tego typu w województwie. Ze względu na rozmiary województwa zorganizowaliśmy sieć filii – działających dla regionów Jeleniej Góry, Wałbrzycha, Zgorzelca i Kłodzka – zapewniających bezpieczeństwo, krótki czas dojazdu do dzieci zamieszkałych w dużej odległości od Wrocławia. Od 2018 Stowarzyszenie Medyczne Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra” posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)

  • Hospicjum Perinatalne od 2018 roku

  Hospicjum Perinatalne nie jest miejscem, to tok myślenia wielu specjalistów mających na uwadze dobro rodziców i dziecka na każdym etapie ciąży, porodu i czasu po urodzeniu – niezależnie od tego jak bardzo chory jest maleńki człowiek, na którego czekamy. Nikt nie planuje chorego dziecka. Każde stwierdzenie nieprawidłowości, czy choćby ich podejrzenie w czasie ciąży budzi lęk i niepewność. Zespół hospicjum perinatalnego pozostaje do dyspozycji rodziców potrzebujących wsparcia i pomocy niezależnie od tygodnia ciąży, tego jak poważne jest postawione rozpoznanie, bądź jak trudne są podejrzenia, o których mówi lekarz prowadzący. Szanujemy każdą decyzję rodziców i gdy taka jest ich wola – stoimy u ich boku.

  • Jak działa Hospicjum Perinatalne?

  Hospicjum tworzy grono specjalistów z zakresu medycyny, psychologii i teologii. Każdy z nich, w swojej specjalności stara się poznać potrzeby nie tylko matki i dziecka, ale całej rodziny oczekującej nowego członka. Dopełniamy badań, w miarę możliwości doprecyzowujemy diagnozę, wybieramy miejsce porodu, przygotowujemy rodziców i zespół bloku porodowego, pomagamy złożyć świat i układamy emocje, kontaktujemy ze specjalistami. Wszystko po to, by dysponując wszystkimi możliwymi informacjami o dziecku, na które czekamy, zbudować najbardziej optymalny plan opieki wychodzący naprzeciw wszystkim potrzebom zarówno noworodka jak i jego najbliższych.

  • Pierwszy Ambasador Formuły Dobra

  5 grudnia 2018 roku, Mariusz Węgłowski, 42 letni aktor i piosenkarz, znany szerokiej publiczności z roli Mikołaja Białacha w serialu „Policjantki i Policjanci”, decyzją Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia Medycznego Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska Formuła Dobra otrzymał nominację na Pierwszego Ambasadora Wolontariatu Formuły Dobra. Mariusz Węgłowski zdecydował się udostępnić swój wizerunek, wiedzę, doświadczenie, zaangażowanie, urok osobisty, umiejętność zjednywania i przekonywania ludzi, by sygnować idee hospicjum domowego dla dzieci. Pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej – nieuleczalnie chorym dzieciom.

  • Raz do roku Festiwal Dobra!

  W czerwcu 2018 roku, w sercu Karkonoszy, w Karpaczu, odbyło się we współpracy z Urzędem Miasta Karpacza oraz firmą Winterpol, właścicielem stoku Biały Jar, jedyne w Polsce wydarzenie, Festiwal Dobra, flagowa impreza naszej organizacji, Stowarzyszenia Medycznego Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”. Zadaniem Festiwalu jest popularyzacja idei hospicjum domowego dla dzieci, poprzez promocję wszelkich przejawów dobra (dobrej muzyki, dobrego słowa, dobrych produktów, dobrych ludzi czy dobrych uczynków). Festiwal Dobra AD 2019, podobnie jak poprzedni, rozpocznie wakacyjny sezon.

  • Kampania 1%

  W roku ubiegłym, podobnie jak w tym roku przebiegała pod hasłem: ZOSTAŃ BOHATEREM WYPRAWY PO 1% DOBRA. Myśl przewodnia kampanii 1% 2018r: Mieszkasz na Dolnym Śląsku? Może jesteś studentem, burmistrzem, piekarzem…Może mamą opiekującą się rodziną... Kimkolwiek jesteś, wyrusz z nami w niezwykłą podróż. Wyprawę Po 1% Dobra. Czy wiesz, że kiedy ofiarowujesz tylko 1% swojego podatku budujesz konkretne dobro dla kogoś, kto tego naprawdę potrzebuje? Każda złotówka pozyskana z 1% to wydatna pomoc dla rodzin naszych podopiecznych. Potrzebne jest dosłownie wszystko: leki, środki higieny, zabawki, pomoc w zakupie opału, sprzęt medyczny, dodatkowa rehabilitacja. Wielu rodziców nie jest w stanie pracować, opiekując się swoimi nieuleczalnie chorymi dziećmi 24 godziny na dobę. Zgodnie z tą myślą w roku ubiegłym wybraliśmy się Konwojem Dobra na Dolny Śląsk. Zaparkowaliśmy naszym Mobilnym Punktem Poboru Dobra w Zgorzelcu, Kłodzku, Bolesławcu, Głogowie, Oławie i oczywiście dwukrotnie we Wrocławiu (Politechnika Wrocławska i Papieski Wydział Teologiczny). W 2018 roku uzbieraliśmy prawie 170 tysięcy złotych. Każda złotówka pomaga nam codziennie pomagać naszym małym podopiecznym i ich rodzinom. Za każdą złotówkę serdecznie dziękujemy. Myśl przewodnia kampanii 1% podatku 2019 to nadal temat podróży i naszej bohaterki, ale w nowej odsłonie. Tym razem nasza Bohaterka, jako że jest już o cały rok starsza, wybrała się w specjalną podróż na czarodziejskiej chmurze. Jak na latającym dywanie, przemierza trasy Dolnego Śląska: kolejowe, drogowe, tramwajowe, lotnicze. Odwiedza miejsca i ludzi. Zagląda do domów, firm, szkół i urzędów. Uśmiecha się do ludzi i bardzo cieszy się tą podróżą. Dziewczynka, która symbolizuje naszą podopieczną, która sama nie mogąc podróżować, korzysta z zaczarowanej chmury podróżnej, wybrała się w tą niezwykłą podróż po Dolnym Śląsku, by nie tylko odkrywać jego piękno, ale i ludzi, wyjątkowych, dobrych gotowych zostać Bohaterem Wyprawy Po 1% Dobra. Numer KRS: 0000582875.

  Naszą Kampanię można śledzić na Facebooku/Instagramie i stronach www.formuladobra.pl i www.jedenprocentdobra.pl

 • Obszar działalności:Pomoc dzieciom
 • Obszar działania:cała Polska
 • KRS:0000582875
 • Konto:64 2030 0045 1110 0000 0417 6840
 • Adres:ul. Odona Bujwida 47, 50-368 Wrocław
 • WWW:jedenprocentdobra.pl
 • E-mail:biuro@formuladobra.pl
 • Telefon:694589004
 • Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych
  pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

  • Rozliczenie na zasadach ogólnych

   Dochody podstawowe: z pracy, z prac zleconych oraz inne podstawowe. PIT wybierany przez 82% podatników.

  • Rozliczenie na zasadach ogólnych

   Dochody z działalności gospodarczej, dochody małoletnich dzieci, dochody z zagranicy oraz inne dochody rozliczane na zasadach ogólnych.

  • Dochody kapitałowe

   Dochody z giełdy papierów wartościowych udziałów w spółkach z o.o., Spółek Akcyjnych i podobne.

  • Dochody rozliczane ryczałtowo

   Tylko dla tych, którzy zgłosili chęć rozliczenia ryczałtowego: dochody z wynajmu i prowadzenia działalaności gospodarczej.

  • Zbycie nieruchomości

   Wyłącznie dla osób, które sprzedają nieruchomość zakupioną w ciągu 5 ostatnich lat.

  • Działalność gospodarcza rozliczana liniowo

   Dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które wybrały opodatkowanie liniowe 19%

  • Oświadczenie w sprawie 1% podatku

   PIT-OP wypełniają osoby, które otrzymują z ZUS sporządzone przez ten organ na druku PIT-40A roczne rozliczenie podatkowe.

  • Wybraliśmy dla Państwa proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce

   Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością, – system, który wskaże i podpowie jak można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania.

  • Rozlicz dowolne przychody – obsługujemy wszystkie druki PIT

  • Rozlicz nawet najbardziej zawiłe przychody

  • Zapisz, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium

  • Odpowiedz na tylko proste pytania
   bez cytowania ustaw i języka
   prawnego

  • Wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego – dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru

  • Bądź bezpieczny – podobnie jak systemy bankowe nigdy nie przechowujemy danych na komputerze użytkownika

  Pomoc Techniczna

  • 534 30 50 40
  • pn-pt 9:00-16:00

  Krajowa Informacja Skarbowa

  • 22 330 0 330
  • pn-pt 7:00-18:00