Jesteś tutaj: Strona główna PITy 2017

 • Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
 • Gazeta Wyborcza
 • E-Deklaracje
 • Comodo Internet Secure
 • Rzetelna Firma
 • Innowacyjna Gospodarka
 • zobacz więcej
 • rozlicz pit 2017 online

  rozlicz pit 2017 online

  Wypełnienie PIT 2017 sprawia Ci trudności? Nie rozumiesz przepisów podatkowych? Instrukcje podatkowe są za trudne? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Rozlicz PIT 2017 online. Z programem do PIT, pitax.pl wypełnisz PIT w 5 minut, PIT wyślesz przez internet, zeznanie możesz również wydrukować i zanieść osobiście do urzędu skarbowego.

 • PIT online 2017

  PIT online 2017

  Chcesz, aby Twoje rozliczenie pit 2017 online poszło Ci sprawnie? Rozlicz PIT przez internet – zapraszamy do darmowego i najlepszego programu do PIT; pitax.pl. Program wypełni za Ciebie PIT, prawidłowo obliczy podatek oraz wyśle PIT do urzędu skarbowego. Nie musisz znać się na podatkach – wszystko zrobimy za Ciebie. Wystarczy, że jedynie odpowiesz na proste pytania – resztę zrobi za Ciebie prosty i pewny program do PIT - pitax.pl.

 • PIT-y 2017

  PIT-y 2017

  Czy wiesz, że w roku 2017 obowiązują inne druki niż w roku poprzednim? Oddaj swoje rozliczenie PIT [rok=sezonu] online w nasze ręce. Gwarantujemy poprawność obliczeniową - w naszych obliczeniach uzwględniamy najnowsze przepisy podatkowe, a także stosujemy aktualnie obowiązujące druki PIT. Zezanie wyślesz online lub jeśli chesz – możesz wydrukować i zanieść osobiście do urzędu skarbowego.

 • Rozliczenie pit 2017 przez internet

  Rozliczenie pit 2017 przez internet

  Pitax.pl- to niewątpliwie najlepszy program do rozliczenia PIT online. Dlaczego? Przede wszystkim jest darmowy, a poza tym:

  • pitax.pl zawiera poprawne obliczenia podatkowe – program był testowany merytorycznie setki razy.
  • pitax.pl jest intuicyjny – program zadaje proste pytania, z którymi poradzi sobie nawet dziecko, które potrafi czytać. Aby rozliczyć PIT-y 2017 z pitax.pl – użytkownik nie musi znać się na skomplikowanych i rozległych przepiach podatkowych. To zadanie dla pitax.pl.
  • pitax.pl ma przyjazny interfejs, grafikę – szata graficzna jest przyjazna dla oka, a program jest łatwy w obsłudze, od razu wiadomo gdzie kliknąć, nie trzeba spędzać godzin nad analizowaniem programu.
  • pitax.pl jest stworzony z myślą o użytkowniku – pitax.pl jest zarówno dla osób, które chcą wypełnić PIT w 5 minut i szybko mieć z głowy rozliczenie PIT online 2017 z głowy, jak i dla tych, którzy chcieliby poznać przepisy podatkowe. Dla tych pierwszych program pitax.pl przygotował proste pytanie – wystarczy na nie odpowiadać, dla tych drugich został stworzony tzw. asystent pomocy merytorycznej, który zawiera liczne pytania oraz odpowiedzi podatkowe.
 • Łatwe rozliczenie PIT

  Łatwe rozliczenie PIT

  Specjalnie z myślą o użytkowniku został stworzony program do PIT; pitax.pl. To darmowy program do PIT, który wypełni PIT w 5 minut oraz gwaranruje poprawność obliczeń. Zezanie można wysłać online lub wydrukować i zanieść osobiście do urzędu skarbowego. Historia wszystkich wypełnionych zeznań jest na specjalnym koncie użytkownika, z którego można skorzystać w każdej chwili – z tej strony można również dokończyć przerwany wcześniej PIT – bez wypełniania PIT od początku. Zaczynamy od miejsca, w którym wcześniej skończyliśmy.
  Wybierz najlepszy program do PIT!

 • Program do wypełniania PIT-ów online

  Program do wypełniania PIT-ów online

  Gubisz się w pitach? Na myśl o podatkach dostajesz białej gorączki? Mamy dla Ciebie ratunek – wypełnij PIT 2017 online! Znamy świetny program, który sam rozlicza PIT – pitax.pl – innowacyjny program do rozliczenia PIT. Rozliczamy wszystkie zeznania roczne; PIT 37, PIT 36, PIT 36L, PIT 38, PIT 39 oraz PIT 28. Rozliczamy je poprawnie, stosujemy się do najnowszych przepisów podatkowych oraz używamy aktualnie obowiązujących formularzy do PIT, które zmieniają się co roku, a warto powiedzieć, że złożenie PIT na starym formularzu jest niekaceptowalne przez urząd skarbowy, taki PIT jest nieważny. Jeśli chcesz być pewny, że Twoj PIT został złożony na poprawnym formularzy oraz zawiera poprawne obliczenia – powierz swoje rozliczenie nam. 
  Program do PIT pitax.pl jest programem darmowym i stworzony z myślą o użytkowniku – na panelu Konto podatnika dostępne są wszystkie wypełniane zeznania podatkowe z odpowiednią informacją; czy pit został wysłany do urzędu, czy urząd przyjął PIT 2017, czy odrzucił, czy PIT został wysłany online, czy wydrukowany, czy PIT został nieukończony. Z Konta podatnika możemy również kontynuować niedokończone zeznania PIT.

  Pitax.pl gwarantuje proste rozliczenie PIT 2017 przez internet.

 

Jesteś tutaj: Strona główna PITy 2017

Newsletter

Krajowa Informacja Podatkowa

 • (22) 330 0 330
 • pn - pt: 7:00 - 18:00