Jesteś tutaj: Strona główna Wiedza Przepisy i wskaźniki Kalkulatory

Kalkulatory

▪ 28 grudnia 2012 r. ▪ Zaktualizowano: 20 września 2019 r. ▪ Autor: Redakcja PITax.pl

Niezbędnym narzędziem każdego podatnika, który mierzy się z zadaniem wypełnienia deklaracji podatkowej są kalkulatory podatkowe. 

kilka stowek

Kalkulatory wykonują proste obliczenia w oparciu o wzory matematyczne, bazujące na aktach prawnych dotyczących rozliczenia PIT. Udostępniamy zupełnie za darmo wszystkie najpopularniejsze kalkulatory podatkowe. Korzystanie z nich jest łatwe - tak łatwe jak podatki z PITax.pl.

Na tej stronie znajdziesz trzy najbardziej potrzebne kalkulatory. Dzięki nim, będziesz mógł obliczyć wysokość swojego wynagrodzenia oraz kwotę zwrotu podatku. Tutaj też sprawdzisz wysokość swojego świadczenia emerytalnego w zależności od wieku przejścia na emeryturę.

Kalkulator wynagrodzeń pomaga uniknąć comiesięcznych problemów z obliczaniem wynagrodzenia. Błyskawicznie oblicza nasze wynagrodzenie; jest jasny i prosty w użyciu. Idealne rozwiązanie dla pracowników oraz pracodawców, którzy dzięki niemu mogą obliczyć wielkość składek.

kalk tel dlugopis

Dzięki kalkulatorowi oszędności emerytalnych sprawdzisz, ile możesz oszczędzić na emeryturę, odkładając co miesiąc część swoich dochodów. Dzięki niemu dowiesz się, ile powinieneś odkładać, żeby godnie żyć - otrzymasz dynamiczną symulację swoich świadczeń.

Korzystając z kalkulatora podatkowego, po wpisaniu danych, otrzymasz kwotę Twojego zwrotu z podatku przy zastosowaniu zasad skali podatkowej.

Pomoc Techniczna

  • 534 30 50 40
  • pn-pt 9:00-16:00

Krajowa Informacja Skarbowa

  • 22 330 0 330
  • pn-pt 7:00-18:00